Постинг
20.01.2025 19:09 -
:)
Чашата е на половина пълна, или наполовина празна. Играта на Капитализма. Играта - Демокрация. Игра на Марио който мигновено сбира кюлчета дали с подскок или ... някой забеляза ли че Марио не играе дори срещу себе си ... Сбира това и онова, което българите не разбират.
Марио е синтезиран образ на видовете икономически механизми, прескачайки неандерталците.
Марио е играта на Монополи, в която всеки губи. Освен създателя. Във финансовата сфера всеки губи - освен Създателя.
Марио е синтезиран образ на видовете икономически механизми, прескачайки неандерталците.
Марио е играта на Монополи, в която всеки губи. Освен създателя. Във финансовата сфера всеки губи - освен Създателя.
ПАРИТЕ ЗА МАЙЧИНСТВО ТРЯБВА ДА БЪДАТ СПР...
Cabaret - "Money" - Liza Minne...
Крим очаква горива ...
Cabaret - "Money" - Liza Minne...
Крим очаква горива ...
Търсене
За този блог

Гласове: 8397
Блогрол
